Francja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1920

Z Everything Wiki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
0.00
(0 głosów)
{{#invoke:infoboksy|usun_grafiki|Francja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1920
}}
Szablon:Państwo dane FRA
Kod MKOl FRA
Letnie Igrzyska Olimpijskie 1920
Antwerpia
Chorąży Émile Écuyer
Liczba zawodników 304 w 113 konkurencjach w 23 dyscyplinach
Medale
Pozycja: 8.
Złoto
9
Srebro
20
Brąz
13
Razem
42

Francja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1920 w Antwerpii reprezentowana była przez 304 sportowców - w tym przez 8 kobiet. Zawodnicy francuscy zdobyli łącznie 42 medali. Dodatkowo w Konkursie Sztuki i Literatury srebrny medal zdobyła Henriette Brossin de Polanska.

Zdobyte medale

Medal Zawodnik Dyscyplina sportowa Konkurencja
16px Złoto Léonce Quentin 30px Łucznictwo 50 metrów
16px Złoto Joseph Guillemot 30px Lekkoatletyka 5000 metrów
16px Złoto Paul Fritsch 30px Boks waga piórkowa
16px Złoto Armand Massard 30px Szermierka szabla
16px Złoto Fernand Canteloube, Georges Detreille, Achille Souchard, Marcel Gobillot 30px Kolarstwo wyścig szosowy, drużynowo
16px Złoto Suzanne Lenglen, Max Décugis 30px Tenis gra podwójna, mieszana
16px Złoto Suzanne Lenglen 30px Tenis gra pojedyncza kobiet
16px Złoto Ernest Cadine 30px Podnoszenie ciężarów waga lekkociężka
16px Złoto Henri Gance 30px Podnoszenie ciężarów waga średnia
16px Srebro Léonce Quentin 30px Łucznictwo 28 metrów
16px Srebro Julien Brulé 30px Łucznictwo 33 metrów
16px Srebro Léonce Quentin, Julien Brulé, Pascal Fauvel, Eugène Grisot, Eugène Richez, Paul Leroy, Arthur Mabillon, Léon Epin 30px Łucznictwo 33 metrów drużynowo
16px Srebro Léonce Quentin, Julien Brulé, Pascal Fauvel, Eugène Grisot, Eugène Richez, Paul Leroy, Arthur Mabillon, Léon Epin 30px Łucznictwo 50 metrów drużynowo
16px Srebro Joseph Guillemot 30px Lekkoatletyka 10000 metrów
16px Srebro René Lorain, René Tirard, René Mourlon, Émile Ali-Khan 30px Lekkoatletyka 4 × 100 metrów
16px Srebro Jean Gachet 30px Boks waga piórkowa
16px Srebro Field 30px Jeździectwo woltyżerka
16px Srebro Field, Salins, Cauchy 30px Jeździectwo woltyżerka drużynowo
16px Srebro Philippe Cattiau 30px Szermierka floret
16px Srebro Philippe Cattiau, Lionel Bony de Castellane, Gaston Amson, Roger Ducret, André Labatut, Georges Trombert, Lucien Gaudin, Marcel Perrot 30px Szermierka floret drużynowo
16px Srebro Alexandre Lippmann 30px Szermierka szabla
16px Srebro Georges Trombert, Jean Margraff, Marc Perrodon, Henri de Saint Germain 30px Szermierka szpada drużynowo
16px Srebro Marco Torrès 30px Gimnastyka wielobój
16px Srebro Gabriel Poix, Maurice Monney-Bouton, Ernest Barberolle 30px Wioślarstwo dwójka ze sternikiem
16px Srebro Édouard Bader, François Borde, Adolphe Bousquet, Jean Bruneval, Alphonse Castex, André Chilo, René Crabos, Curtet, Alfred Eluère, Jacques Forestier, Grenet, Maurice Labeyrie, Robert Levasseur, Pierre Petiteau, Raoul Thiercelin 30px Rugby
16px Srebro Albert Weil, Félix Picon, Robert Monier 30px Żeglarstwo Klasa 6,5 metra
16px Srebro Léon Johnson 30px Strzelectwo Karabin wojskowy, pozycja leżąca, 300 m
16px Srebro Léon Johnson, Achille Paroche, Émile Rumeau, André Parmentier, Georges Roes 30px Strzelectwo Karabin wojskowy, pozycja leżąca, 300 m, drużynowo
16px Brąz Léonce Quentin, Julien Brulé, Pascal Fauvel, Eugène Grisot, Eugène Richez, Paul Leroy, Arthur Mabillon, Léon Epin 30px Łucznictwo 28 metrów drużynowo
16px Brąz Géo André, Gaston Féry, Maurice Delvart, André Devaux 30px Lekkoatletyka 4 × 400 metrów
16px Brąz Xavier Eluère 30px Boks waga ciężka
16px Brąz Fernand Canteloube 30px Kolarstwo wyścig szosowy
16px Brąz Roger Ducret 30px Szermierka floret
16px Brąz Gustave Buchard 30px Szermierka szabla
16px Brąz Armand Massard, Alexandre Lippmann, Gustave Buchard, Georges Trombert, Georges Casanova, Louis Moreau, Gaston Amson 30px Szermierka szabla drużynowo
16px Brąz Jean Gounot 30px Gimnastyka wielobój
16px Brąz Georges Berger, Émile Bouchès, René Boulanger, Alfred Buyenne, Eugène Cordonnier, Léon Delsarte, Lucien Démanet, Paul Durin, Victor Duvant, Fernand Fauconnier, Arthur Hermann, Albert Hersoy, André Higelin, Auguste Hoël, Louis Kimpe, Georges Lagouge, Paulin Lemaire, Ernest Lespinasse, Émile Martel, Jules Pirard, Eugène Pollet, Georges Thurnherr, Marco Torrès, François Walker, Julien Wartelle, Paul Wartelle 30px Gimnastyka wielobój drużynowo
16px Brąz Alfred Plé, Gaston Giran 30px Wioślarstwo dwójka podwójna
16px Brąz Suzanne Lenglen, Élisabeth d'Ayen 30px Tenis gra podwójna kobiet
16px Brąz Max Décugis, Pierre Albarran 30px Tenis gra podwójna mężczyzn
16px Brąz Louis Bernot 30px Podnoszenie ciężarów waga ciężka

Skład kadry

30px Boks

Zawodnik Konkurencja 1/16 1/8 Ćwierćfinał Półfinał Finał/Mecz o 3. miejsce
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Miejsce
Jean-Baptiste Rampignon waga musza Szablon:Państwo dane CAN Harry Turner
W
Szablon:Państwo dane USA Frank di Genaro
P
Nie awansował
Charles Albert Szablon:Państwo dane ITA Vincenzo Dell'Oro
W
Szablon:Państwo dane BEL Joseph Charpentier
W
Szablon:Państwo dane USA Frank di Genaro
P
Szablon:Państwo dane GBR William Cuthbertson
P
4.
Georges Cochon waga kogucia Szablon:Państwo dane USA Samuel Vogel
P
Nie awansował
Henri Ricard Szablon:Państwo dane NOR Hjalmar Nygaard
W
Szablon:Państwo dane CAN Chris Graham
P
Nie awansował
Jean Gachet waga piórkowa Szablon:Państwo dane USA Jack Zivic
W
Szablon:Państwo dane FRA Paul Fritsch
P
16px
Paul Fritsch Szablon:Państwo dane ITA Edoardo Garzena
W
Szablon:Państwo dane FRA Jean Gachet
W
16px
Joseph Solvinto waga lekka Szablon:Państwo dane USA Samuel Mosberg
P
Nie awansował
Jacques Grégoire Szablon:Państwo dane ZAF Richard Beland
P
Nie awansował
Louis Piochelle waga półciężka wolny los Szablon:Państwo dane GBR Harold Franks
P
Nie awansował
René Darbou Szablon:Państwo dane NOR Sverre Sørsdal
P
Nie awansował
Xavier Eluère waga ciężka Szablon:Państwo dane ITA Mariano Barbaresi
W
Szablon:Państwo dane NOR Sigurd Hoel
W
Szablon:Państwo dane GBR Ronald Rawson
P
Szablon:Państwo dane USA William Spengler
W
16px

30px Gimnastyka

Zawodnik Konkurencja Finał
Wynik Miejsce
Marco Torrès wielobój indywidualnie 87,62 16px
Jean Gounot 87,45 16px
Georges Thurnherr 86,00 5.
Laurent Grech 85,65 6.
Louis-Charles Marty 81,15 13.
François Walker 80,55 15.
Georges Berger, Émile Bouchès, René Boulanger, Alfred Buyenne, Eugène Cordonnier, Léon Delsarte, Lucien Démanet, Paul Durin, Georges Duvant, Fernand Fauconnier, Arthur Hermann,Albert Hersoy, André Higelin, Auguste Hoël, Louis Kempe, Georges Lagouge, Paulin Lemaire, Ernest Lespinasse, Émile Martel, Jules Pirard, Eugène Pollet, Georges Thurnherr, Marco Torrès, François Walker, Julien Wartelle, Paul Wartelle wielobój drużynowo 340,100 16px

30px Hokej na trawie

30px Hokej na lodzie

30px Jeździectwo

Konkurencja Zawodnik Koń Finał
Wynik Poz.
Ujeżdżenie indywidualnie Hédoin de Maille Chéri Biribi 23,9375 5.
Michel Artola Plumard 23,4375 6.
Jean Esnault-Pelterie Saint James 21,8125 9.
Antoine Boudet Ambleville 21,8125 9.
Henri Mehu Callipyge 20,1250 12.
Marcel Blanchard Lenotre 20,0000 13.
Konkurencja Zawodnik Finał
Wynik Poz.
woltyżerka indywidualnie Field 29,500 16px
Salins 26,333 7.
Cauchy 25,250 9.
Cabanac 24,333 10.
Badu 23,00 11.
Formal I 22,833 12.
Formal II 20,500 13.
woltyżerka drużynowo Field
Salins
Cauchy
81,0583 16px
Konkurencja Zawodnik Koń Finał
Punkty karne Miejsce
Skoki indywidualnie Edmond L'Hotte Kabyle 8,00 10.
Jacques Alquir-Bouffard Dahlia 13,25 20.
Franck Tisnés Ugolin 17,00 22.
Skoki drużynowo Auguste de Laissardière
Henri Horment
Théophile Carbon
Pierre Le Moyne
Othello
Dignité
Incas
Flirt
34,75 4.
Konkurencja Zawodnik Koń 50 km 20 km Skoki Razem Pozycja
WKKW indywidualnie Edouard Saint-Poulof Josette 862,50 525,00 0,00 1387,50 13.
Camille de Sartiges Jehova 855,00 495,00 2,50 1352,50 15.
Jules de Vregille Grand Manitou 600,00 Nie ukończył Nie ukończył konkurencji
André Vidart Maxime 600,00 Nie ukończył Nie ukończył konkurencji
WKKW drużynowo Edouard Saint-Poulof
Camille de Sartiges
Jules de Vregille
André Vidart
jak wyżej punktacja jak wyżej nie ukończyli konkurencji

30px Kolarstwo

30px Kolarstwo szosowe

Zawodnik Konkurencja Czas Pozycja
Fernand Canteloube jazda indywidualna na czas (m) 4:42:54,4 16px
Georges Detreille 4:46:13,4 6.
Achille Souchard 4:51:56,0 10.
Marcel Gobillot 4:55:39,6 14.
Fernand Canteloube
Georges Detreille
Marcel Gobillot
Achille Souchard
jazda drużynowa na czas (m) 19:16:43,4 16px

30px Kolarstwo torowe

Konkurencja Zawodnik Eliminacje Ćwierćfinał Repasaże - półfinały Repasaże - Finał Półfinały Finał Pozycja
Przeciwnik Czas Miejsce Przeciwnik Czas Miejsce Przeciwnik Czas Miejsce Przeciwnik Czas Miejsce Przeciwnik Czas Miejsce Przeciwnik Czas Miejsce
sprint Henri Bellivier Szablon:Państwo dane USA Christopher Dotterweich
Szablon:Państwo dane CAN William Taylor
13,2 1. Szablon:Państwo dane USA Fred Taylor
Szablon:Państwo dane CAN Norman Webster
b.d 2. Szablon:Państwo dane BEL L'Empereur
Szablon:Państwo dane CAN Norman Webster
Szablon:Państwo dane USA Anthony Young
b.d 1. Szablon:Państwo dane FRA Pierre Lanousse
Szablon:Państwo dane CAN Harold Bounsell
Szablon:Państwo dane FRA Georges Perrin
b.d 4. Nie awansował
Georges Paillard Szablon:Państwo dane ZAF James Walker
Szablon:Państwo dane ITA Giuseppe Cavallotti
b.d 2. Szablon:Państwo dane GBR albert White
Szablon:Państwo dane DNK Henry Andersen
b.d 3. Szablon:Państwo dane FRA Pierre Lanusse
Szablon:Państwo dane DNK Henry Andersen
Szablon:Państwo dane NLD Peterus Ikelaar
b.d 3. Nie awansował
Pierre Lanusse Szablon:Państwo dane GBR albert White
Szablon:Państwo dane DNK Axel Hansen
13,0 1. Szablon:Państwo dane GBR Horace Johnson
Szablon:Państwo dane NLD Petrus Ikelaar
b.d 2. Szablon:Państwo dane FRA Georges Paillard
Szablon:Państwo dane NLD Peterus Ikelaar
Szablon:Państwo dane DNK Henry Andersen
13,0 1. Szablon:Państwo dane FRA Georges Perrin
Szablon:Państwo dane CAN Harold Bounsell
Szablon:Państwo dane FRA Henri Bellivier
13,0 1. Szablon:Państwo dane NLD Mouritius Peeters
Szablon:Państwo dane ZAF James Walker
15,2 2, Nie awansował
Georges Perrin Szablon:Państwo dane USA Fred Taylor
Szablon:Państwo dane ITA Armido Rizzetto
b.d 2. Szablon:Państwo dane ZAF James Walker
Szablon:Państwo dane BEL Gustav Daghelinckx
b.d 2. Szablon:Państwo dane BEL Gustave Daghelinckx
Szablon:Państwo dane BEL Binard
Szablon:Państwo dane ITA Francesco Giorgetti
12,8 1. Szablon:Państwo dane FRA Pierre Lanousse
Szablon:Państwo dane CAN Harold Bounsell
Szablon:Państwo dane FRA Henri Bellivier
b.d 3. Nie awansował
tandemy Henri Bellivier
Georges Perrin
Szablon:Państwo dane GBR Harry Ryan, Szablon:Państwo dane GBR Thomas Lance
Szablon:Państwo dane ZAF Sammy Goosen, Szablon:Państwo dane ZAF George Thursfield
b.d 3. Nie awansowali
50 km Gaston Alancourt b.d 8. 8.
Couder Nie ukończył wyścigu
Enguerrand Nie ukończył wyścigu
wyścig na dochodzenie drużynowy Georges Enguerrand
Henri Habent
Courder
Lucien Faucheux
Szablon:Państwo dane ITA b.d 2. Nie awansowali

30px Lekkoatletyka

Konkurencje biegowe

Konkurencja Zawodnik Eliminacje Ćwierćfinał Półfinał Finał
Wynik Miejsce Wynik Miejsce Wynik Miejsce Wynik Miejsce
100 m René Mourlon 11,2 1. 11,0 3. Nie awansował
René Lorain b.d 3. Nie awansował
René Tirard 11,7 2. 11,2 4. Nie awansował
Émile Ali-Khan 11,0 1. 10,9 2. 10,8 2. 11,1 5.
200 m René Tirard 23,2 1. b.d 3. Nie awansował
René Caste 23,0 1. 22,2 3. Nie awansował
René Lorain 25,0 1. 23,0 3. Nie awansował
Jean-René Seurin 23,6 3. Nie awansował
400 m Gaston Féry 51,1 1. 50,6 1. b.d 6. Nie awansował
Géo André 52,3 2. 51,3 3. 50,5 5. Nie awansował
Maurice Delvart 50,9 3. Nie awansował
Eugène Bayon 52,4 3. Nie awansował
800 m Fernand Bauduin 2:02,5 3. 1:58,0 5. Nie awansował
Jean Esparbès 1:57,7 4. 1:57,3 3. 1:58,0 8.
Robert Goullieux 1:58,8 1. 1:59,6 5. Nie awansował
Kléber Argouac'h 2:02,5 4. b.d 6. Nie awansował
1500 m André Audinet 4:03,7 3. 4:06,4 6.
Armand Burtin 4:07,7 4. Nie awansował
Maurice de Conninck 4:09,8 4. Nie awansował
René Leray 4:15,0 5. 4:16,5 10.
5000 m Jean-Baptiste Manhès 16:07,8 7. Nie awansował
Lucien Duquesne 16:08,2 5. Nie awansował
Joseph Guillemot 15:33,0 1. 14:55,6 16px
10 000 m Jean-Baptiste Manhès 34:12,0 4. 32:26,0 6.
Lucien Duquesne 35:06,6 7. Nie awansował
Joseph Guillemot 32:41,6 1. 31:47,2 16px
Gaston Heuet 32:11,1 3. 32:26,0 6.
3000 m z przeszkodami Edmond Brossard b.d 4. Nie awansował
Robert Geyer 11:11,9 4. Nie awansował
Frédéric Langrenay 10:39,8 5. Nie awansował
Georges Guillon 10:44,3 6. Nie awansował
110 m przez płotki Henri Bernard b.d 3. Nie awansował
400 m przez płotki Marcel Jarrety Nie ukończył biegu Nie awansował
Albert Lucas b.d 4. Nie awansował
Géo André 55,9 2. 55,5 2. 54,8 4.
sztafeta 4 × 100 m mężczyzn René Lorain
René Tirard
René Mourlon
Émile Ali-Khan
43,0 1. 42,5 16px
sztafeta 4 × 400 m mężczyzn Géo André
Gaston Féry
Maurice Delvart
André Devaux
3:46,6 3. 3:23,5 16px
bieg 3000 m drużynowo Edmond Brossard
Armand Burtin
Gaston Heuet
7 pkt 1. 30 pkt 4.
maraton Albert Moché 2:50:00,2 18.
Henri Teyssedou 3:00:04,0 25.
Louis Ichard Nie ukończył biegu
Amédée Trichard Nie ukończył biegu
chód na 10 km Martial Simon Dyskwalifikacja Nie awansował
bieg przełajowy Gaston Heuet 28:10,0 8.
Gustave Lauvaux b.d 17.
Joseph Servella b.d 21.
Edmond Brossard b.d 31.
Edmond Bimont b.d 32.
Joseph Guillemot Nie ukończył biegu
bieg przełajowy drużynowo Gaston Heuet
Gustave Lauvaux
Joseph Servella
40 pkt 5.

Konkurencje techniczne

Konkurencja Zawodnik Eliminacje Finał
Wynik Miejsce Wynik Miejsce
skok w dal Eugène Coulon 6,50 11. Nie awansował
Marcel Orfidan 6,39 14. Nie awansował
Charles Courtin 6,23 17. nie awansował
Charles Guézille 5,485 27. Nie awansował
trójskok Etienne Proux 12,925 16. Nie awansował
André Chilo 12,54 17. Nie awansował
Gustave Remouet 12,475 19. Nie awansował
skok wzwyż Pierre Lewden 1,80 1. 1,80 7.
René Labat 1,80 1. 1,75 9.
Pierre Guilloux 1,75 13. Nie awansował
skok o tyczce André Francquenelle 3,60 1. 3,40 10.
Paul Lagarde 3,60 1. 3,40 11.
Étienne Gajan 3,50 14. Nie awansował
pchnięcie kulą Raoul Paoli 12,485 12. Nie awansował
Henri Dozolme 11,965 15. Nie awansował
rzut dyskiem André Tison 37,35 11. Nie awansował
Émile Ecuyer 36,10 14. Nie awansował
Daniel Pierre 35,53 15. Nie awansował
rzut oszczepem Pierre Grany 47,90 14. Nie awansował
Arthur Picard 47,09 15. Nie awansował

30px Łucznictwo

Konkurencja Zawodnik Wynik Miejsce
cel ruchomy 50 m indywidualnie Julien Brulé 134 16px
cel ruchomy 50 m drużynowo Julien Brulé
Pascal Fauvel
Léonce Quentin
Eugène Grisot
Eugène Richez
Paul Leroy
Arthur Mabillon
Léon Epin
2493 16px
cel ruchomy 33 m indywidualnie Julien Brulé 94 16px
cel ruchomy 33 m drużynowo Léonce Quentin
Julien Brulé
Pascal Fauvel
Eugène Grisot
Eugène Richez
Paul Leroy
Arthur Mabillon
Léon Epin
2586 16px
cel ruchomy 28 m indywidualnie Léonce Quentin 104 16px
cel ruchomy 28 m drużynowo Léonce Quentin
Julien Brulé
Pascal Fauvel
Eugène Grisot
Eugène Richez
Paul Leroy
Arthur Mabillon
Léon Epin
2328 16px

30px Łyżwiarstwo figurowe

30px Pięciobój nowoczesny

30px Piłka nożna

30px Piłka wodna

30px Pływanie

Mężczyźni
200 metrów stylem klasycznym - odpadł w eliminacjach
400 metrów stylem klasycznym - odpadł w eliminacjach
200 metrów stylem klasycznym - odpadł w eliminacjach
400 metrów stylem klasycznym - odpadł w eliminacjach
Kobiety
100 metrów stylem klasycznym - odpadła w eliminacjach
300 metrów stylem klasycznym - odpadła w eliminacjach
100 metrów stylem klasycznym - odpadła w eliminacjach
300 metrów stylem klasycznym - odpadła w eliminacjach

30px Rugby

30px Skoki do wody

  • Rémi Weil – trampolina - odpadł w eliminacjach

30px Strzelectwo

Konkurencja Zawodnik Finał
Wynik Pozycja
pistolet szybkostrzelny drużynowo Joseph Pecchia
Jules Maujean
Léon Johnson
Émile Boitout
André Regaud
1239 5.
pistolet dowolny drużynowo Joseph Pecchia
Jules Maujean
Léon Johnson
Émile Boitout
André Regaud
2225 6.
karabin małokalibrowy stojąc 50 m Léon Johnson b.d 20.
Achille Paroche b.d 20.
Émile Rumeau b.d 20.
André Parmentier b.d 20.
Georges Roes b.d 20.
karabin małokalibrowy 50 m stojąc drużynowo Léon Johnson
Achille Paroche
Émile Rumeau
André Parmentier
Georges Roes
1847 5.
karabin dowolny 3 pozycje Achille Parosui 929 b.d.
Georges Roes 909 b.d.
André Parmentier 905 b.d
Paul Colas 893 b.d
Albert Regnier 850 b.d
karabin dowolny 3 pozycje drużynowo Achille Paroche
Georges Roes
André Parmentier
Paul Colas
Albert Regnier
4487 7.
karabin wojskowy 300 m leżąc Léon Johnson 59 16px
Achille Paroche 59 5.
karabin wojskowy leżąc 300 m drużynowo Léon Johnson
Achille Paroche
Émile Rumeau
André Parmentier
Georges Roes
283 16px
karabin wojskowy stojąc 300 m Achille Paroche b.d b.d
Léon Johnson b.d b.d
karabin wojskowy stojąc 300 m drużynowo Léon Johnson
Achille Paroche
Émile Rumeau
André Parmentier
Georges Roes
249 5.
karabin wojskowy leżąc 600 m drużynowo Léon Johnson
Achille Paroche
Émile Rumeau
André Parmentier
Georges Roes
280 5.
karabin wojskowy leżąc 300 i 600 m drużynowo Léon Johnson
Achille Paroche
Émile Rumeau
André Parmentier
Georges Roes
563 4.
trap drużynowo André Fleury
Marcel Lafitte
Henri de Castex
Augustin Berjat
René Texier
Jan de Lareinty-Tholoza
210 7.

30px Szermierka

Konkurencja Zawodnik 1 runda Ćwierćfinał Półfinały Finał Pozycja
Przeciwnik Wynik Przeciwnik Wynik Przeciwnik Wynik Przeciwnik Wynik
szpada indywidualnie Roger Ducret Szablon:Państwo dane BEL Félix, Count Goblet d'Alviella
Szablon:Państwo dane PRT João Sassetti
Szablon:Państwo dane CSK Jan Černohorský
Szablon:Państwo dane SWE Gustaf Lindblom
Szablon:Państwo dane GRC S. Antonidas
Szablon:Państwo dane GBR John Blake
Szablon:Państwo dane NLD Willem Hubert
Szablon:Państwo dane DNK Ivan Osiier
Szablon:Państwo dane ITA Paolo Thaon
Szablon:Państwo dane PRT João Sassetti
Szablon:Państwo dane PRT António Mascarenhas
Szablon:Państwo dane FRA Gustave Buchard
Szablon:Państwo dane BEL Ernest Gevers
Szablon:Państwo dane BEL Maurice Dewee
Szablon:Państwo dane ITA Giovanni Canova
Szablon:Państwo dane USA William Russell
Szablon:Państwo dane GRC Evangelos Skotidas
Szablon:Państwo dane DNK Aage Berntsen
Szablon:Państwo dane GRC S. Antonidas
Szablon:Państwo dane NLD Jan Van der Wiel
Nie awansował
Georges Trombert Szablon:Państwo dane PRT Fernando Correia
Szablon:Państwo dane BEL Victor Boin
Szablon:Państwo dane DNK Ejnar Levison
Szablon:Państwo dane NLD Wouter Brouwer
Szablon:Państwo dane ITA Abelardo Olivier
Szablon:Państwo dane USA John Dimond
Szablon:Państwo dane SWE Hans Törnblom
Szablon:Państwo dane CSK Otakar Švorčík
Szablon:Państwo dane SWE Gustaf Lindblom
Szablon:Państwo dane PRT Jorge de Paiva
Szablon:Państwo dane NLD Adrianus de Jong
Szablon:Państwo dane FRA Louis Moreau
Szablon:Państwo dane BEL Charles Delporte
Szablon:Państwo dane ITA Tullio Bozza
Szablon:Państwo dane BEL Joseph De Craecker
Szablon:Państwo dane DNK Poul Rasmussen
Szablon:Państwo dane GBR Roland Willoughby
Szablon:Państwo dane BEL Ernest Gevers
Szablon:Państwo dane FRA Gustave Buchard
Szablon:Państwo dane BEL Félix, Count Goblet d'Alviella
Szablon:Państwo dane FRA Louis Moreau
Szablon:Państwo dane ITA Abelardo Olivier
Szablon:Państwo dane PRT Jorge de Paiva
Szablon:Państwo dane USA Henry Breckinridge
Szablon:Państwo dane SWE Nils Hellsten
Szablon:Państwo dane NLD Adrianus de Jong
Szablon:Państwo dane BEL Maurice Dewee
Szablon:Państwo dane PRT João Sassetti
Nie awansował
Frédéric Dubourdieu Szablon:Państwo dane CSK Josef Javůrek
Szablon:Państwo dane DNK Poul Rasmussen
Szablon:Państwo dane CHE Edouard Fitting
Szablon:Państwo dane BEL Ernest Gevers
Szablon:Państwo dane SWE Carl Gripenstedt
Szablon:Państwo dane PRT Frederico Paredes
Szablon:Państwo dane NLD Louis Delaunoij
Szablon:Państwo dane USA Raymond Dutcher
Szablon:Państwo dane GBR Robert Montgomerie
Szablon:Państwo dane ITA Abelardo Olivier
Szablon:Państwo dane PRT Fernando Correia
Szablon:Państwo dane CSK Josef Jungmann
Szablon:Państwo dane FRA Armand Massard
Szablon:Państwo dane USA Henry Breckinridge
Szablon:Państwo dane BEL Félix, Count Goblet d'Alviella
Szablon:Państwo dane EGY Ahmed Hassanein
Szablon:Państwo dane PRT Ruimondo Mayer
Szablon:Państwo dane NLD Henri Wijnoldij-Daniëls
Szablon:Państwo dane SWE Carl Gripenstedt
Szablon:Państwo dane USA William Russell
Szablon:Państwo dane PRT António Mascarenhas
Szablon:Państwo dane SWE Gustaf Lindblom
Szablon:Państwo dane FRA Georges Casanova
Szablon:Państwo dane BEL Charles Delporte
Szablon:Państwo dane FRA Armand Massard
Szablon:Państwo dane FRA Alexandre Lippmann
Szablon:Państwo dane BEL Orphile de Montigny
Szablon:Państwo dane ITA Dino Urbani
Szablon:Państwo dane PRT Fernando Correia
Szablon:Państwo dane DNK Ejnar Levison
Nie awansował
Alexandre Lippmann Szablon:Państwo dane SWE Nils Hellsten
Szablon:Państwo dane PRT Ruimondo Mayer
Szablon:Państwo dane BEL Joseph De Craecker
Szablon:Państwo dane CSK Otakar Švorčík
Szablon:Państwo dane CHE Eugène Empeyta
Szablon:Państwo dane GBR Martin Holt
Szablon:Państwo dane DNK Georg Hegner
Szablon:Państwo dane GRC Vasilios Zarkadis
P
P
P
P
W
W
W
W
Szablon:Państwo dane SWE Nils Hellsten
Szablon:Państwo dane FRA Georges Casanova
Szablon:Państwo dane DNK Ejnar Levison
Szablon:Państwo dane BEL Orphile de Montigny
Szablon:Państwo dane ITA Dino Urbani
Szablon:Państwo dane PRT Henrique da Silveira
Szablon:Państwo dane BEL Victor Boin
Szablon:Państwo dane NLD Wouter Brouwer
Szablon:Państwo dane CHE Edouard Fitting
Szablon:Państwo dane GBR Robin Dalglish
Szablon:Państwo dane USA William Russell
Szablon:Państwo dane PRT António Mascarenhas
Szablon:Państwo dane SWE Gustaf Lindblom
Szablon:Państwo dane FRA Georges Casanova
Szablon:Państwo dane BEL Charles Delporte
Szablon:Państwo dane FRA Armand Massard
Szablon:Państwo dane FRA Frédéric Dubourdieu
Szablon:Państwo dane BEL Orphile de Montigny
Szablon:Państwo dane ITA Dino Urbani
Szablon:Państwo dane PRT Fernando Correia
Szablon:Państwo dane DNK Ejnar Levison
Szablon:Państwo dane FRA Armand Massard
Szablon:Państwo dane FRA Armand Massard
Szablon:Państwo dane BEL Ernest Gevers
Szablon:Państwo dane FRA Georges Casanova
Szablon:Państwo dane PRT António Mascarenhas
Szablon:Państwo dane FRA Armand Massard
Szablon:Państwo dane ITA Abelardo Olivier
Szablon:Państwo dane SWE Gustaf Lindblom
Szablon:Państwo dane BEL Charles Delporte
Szablon:Państwo dane BEL Félix, Count Goblet d'Alviella
Szablon:Państwo dane PRT Jorge de Paiva
16px
Gustave Buchard Szablon:Państwo dane ITA Tullio Bozza
Szablon:Państwo dane NLD Henri Wijnoldij-Daniëls
Szablon:Państwo dane DNK Aage Berntsen
Szablon:Państwo dane USA William Russell
Szablon:Państwo dane SWE Knut Enell
Szablon:Państwo dane BEL Léon Tom
Szablon:Państwo dane GBR George Burt
Szablon:Państwo dane PRT João Sassetti
Szablon:Państwo dane PRT António Mascarenhas
Szablon:Państwo dane FRA Roger Ducret
Szablon:Państwo dane BEL Ernest Gevers
Szablon:Państwo dane BEL Maurice Dewee
Szablon:Państwo dane ITA Giovanni Canova
Szablon:Państwo dane USA William Russell
Szablon:Państwo dane GRC Evangelos Skotidas
Szablon:Państwo dane DNK Aage Berntsen
Szablon:Państwo dane GRC S. Antonidas
Szablon:Państwo dane NLD Jan Van der Wiel
Szablon:Państwo dane BEL Ernest Gevers
Szablon:Państwo dane FRA Georges Trombert
Szablon:Państwo dane BEL Félix, Count Goblet d'Alviella
Szablon:Państwo dane FRA Louis Moreau
Szablon:Państwo dane ITA Abelardo Olivier
Szablon:Państwo dane PRT Jorge de Paiva
Szablon:Państwo dane USA Henry Breckinridge
Szablon:Państwo dane SWE Nils Hellsten
Szablon:Państwo dane NLD Adrianus de Jong
Szablon:Państwo dane BEL Maurice Dewee
Szablon:Państwo dane PRT João Sassetti
Szablon:Państwo dane FRA Alexandre Lippmann
Szablon:Państwo dane FRA Armand Massard
Szablon:Państwo dane BEL Ernest Gevers
Szablon:Państwo dane FRA Georges Casanova
Szablon:Państwo dane PRT António Mascarenhas
Szablon:Państwo dane FRA Armand Massard
Szablon:Państwo dane ITA Abelardo Olivier
Szablon:Państwo dane SWE Gustaf Lindblom
Szablon:Państwo dane BEL Charles Delporte
Szablon:Państwo dane BEL Félix, Count Goblet d'Alviella
Szablon:Państwo dane PRT Jorge de Paiva
16px
Louis Moreau Szablon:Państwo dane USA Henry Breckinridge
Szablon:Państwo dane BEL Charles Delporte
Szablon:Państwo dane CSK Josef Jungmann
Szablon:Państwo dane PRT Jorge de Paiva
Szablon:Państwo dane ITA Aldo Boni
Szablon:Państwo dane NLD Salomon Zeldenrust
Szablon:Państwo dane GBR Charles Notley
Szablon:Państwo dane SWE Einar Råberg
Szablon:Państwo dane CSK Otakar Švorčík
Szablon:Państwo dane SWE Gustaf Lindblom
Szablon:Państwo dane PRT Jorge de Paiva
Szablon:Państwo dane NLD Adrianus de Jong
Szablon:Państwo dane FRA Georges Trombert
Szablon:Państwo dane BEL Charles Delporte
Szablon:Państwo dane ITA Tullio Bozza
Szablon:Państwo dane BEL Joseph De Craecker
Szablon:Państwo dane DNK Poul Rasmussen
Szablon:Państwo dane GBR Roland Willoughby
Szablon:Państwo dane BEL Ernest Gevers
Szablon:Państwo dane FRA Georges Trombert
Szablon:Państwo dane BEL Félix, Count Goblet d'Alviella
Szablon:Państwo dane FRA Gustave Buchard
Szablon:Państwo dane ITA Abelardo Olivier
Szablon:Państwo dane PRT Jorge de Paiva
Szablon:Państwo dane USA Henry Breckinridge
Szablon:Państwo dane SWE Nils Hellsten
Szablon:Państwo dane NLD Adrianus de Jong
Szablon:Państwo dane BEL Maurice Dewee
Szablon:Państwo dane PRT João Sassetti
Szablon:Państwo dane FRA Alexandre Lippmann
Szablon:Państwo dane FRA Gustave Buchard
Szablon:Państwo dane BEL Ernest Gevers
Szablon:Państwo dane FRA Georges Casanova
Szablon:Państwo dane PRT António Mascarenhas
Szablon:Państwo dane FRA Armand Massard
Szablon:Państwo dane ITA Abelardo Olivier
Szablon:Państwo dane SWE Gustaf Lindblom
Szablon:Państwo dane BEL Charles Delporte
Szablon:Państwo dane BEL Félix, Count Goblet d'Alviella
Szablon:Państwo dane PRT Jorge de Paiva
6.
Georges Casanova Szablon:Państwo dane BEL Orphile de Montigny
Szablon:Państwo dane CSK Vilém Tvrzský
Szablon:Państwo dane NLD Adrianus de Jong
Szablon:Państwo dane PRT Henrique da Silveira
Szablon:Państwo dane ITA Giovanni Canova
Szablon:Państwo dane SWE David Warholm
Szablon:Państwo dane GBR Ronald Campbell
Szablon:Państwo dane CHE Henri Jacquet
Szablon:Państwo dane SWE Nils Hellsten
Szablon:Państwo dane FRA Alexandre Lippmann
Szablon:Państwo dane DNK Ejnar Levison
Szablon:Państwo dane BEL Orphile de Montigny
Szablon:Państwo dane ITA Dino Urbani
Szablon:Państwo dane PRT Henrique da Silveira
Szablon:Państwo dane BEL Victor Boin
Szablon:Państwo dane NLD Wouter Brouwer
Szablon:Państwo dane CHE Edouard Fitting
Szablon:Państwo dane GBR Robin Dalglish
Szablon:Państwo dane USA William Russell
Szablon:Państwo dane PRT António Mascarenhas
Szablon:Państwo dane SWE Gustaf Lindblom
Szablon:Państwo dane FRA Armand Massard
Szablon:Państwo dane BEL Charles Delporte
Szablon:Państwo dane FRA Alexandre Lippmann
Szablon:Państwo dane FRA Frédéric Dubourdieu
Szablon:Państwo dane BEL Orphile de Montigny
Szablon:Państwo dane ITA Dino Urbani
Szablon:Państwo dane PRT Fernando Correia
Szablon:Państwo dane DNK Ejnar Levison
Szablon:Państwo dane FRA Alexandre Lippmann
Szablon:Państwo dane FRA Gustave Buchard
Szablon:Państwo dane BEL Ernest Gevers
Szablon:Państwo dane FRA Armand Massard
Szablon:Państwo dane PRT António Mascarenhas
Szablon:Państwo dane FRA Louis Moreau
Szablon:Państwo dane ITA Abelardo Olivier
Szablon:Państwo dane SWE Gustaf Lindblom
Szablon:Państwo dane BEL Charles Delporte
Szablon:Państwo dane BEL Félix, Count Goblet d'Alviella
Szablon:Państwo dane PRT Jorge de Paiva
5.
Armand Massard Szablon:Państwo dane EGY Ahmed Hassanein
Szablon:Państwo dane ITA Dino Urbani
Szablon:Państwo dane GBR Robin Dalglish
Szablon:Państwo dane DNK Otto Baerentzen
Szablon:Państwo dane CHE Louis de Tribolet
Szablon:Państwo dane PRT Manuel Queiróz
Szablon:Państwo dane NLD Félix Vigeveno
Szablon:Państwo dane USA Leonard Schoonmaker
Szablon:Państwo dane ITA Abelardo Olivier
Szablon:Państwo dane PRT Fernando Correia
Szablon:Państwo dane CSK Josef Jungmann
Szablon:Państwo dane FRA Frédéric Dubourdieu
Szablon:Państwo dane USA Henry Breckinridge
Szablon:Państwo dane BEL Félix, Count Goblet d'Alviella
Szablon:Państwo dane EGY Ahmed Hassanein
Szablon:Państwo dane PRT Ruimondo Mayer
Szablon:Państwo dane NLD Henri Wijnoldij-Daniëls
Szablon:Państwo dane SWE Carl Gripenstedt
Szablon:Państwo dane USA William Russell
Szablon:Państwo dane PRT António Mascarenhas
Szablon:Państwo dane SWE Gustaf Lindblom
Szablon:Państwo dane FRA Georges Casanova
Szablon:Państwo dane BEL Charles Delporte
Szablon:Państwo dane FRA Alexandre Lippmann
Szablon:Państwo dane FRA Frédéric Dubourdieu
Szablon:Państwo dane BEL Orphile de Montigny
Szablon:Państwo dane ITA Dino Urbani
Szablon:Państwo dane PRT Fernando Correia
Szablon:Państwo dane DNK Ejnar Levison
Szablon:Państwo dane FRA Alexandre Lippmann
Szablon:Państwo dane FRA Gustave Buchard
Szablon:Państwo dane BEL Ernest Gevers
Szablon:Państwo dane FRA Georges Casanova
Szablon:Państwo dane PRT António Mascarenhas
Szablon:Państwo dane FRA Louis Moreau
Szablon:Państwo dane ITA Abelardo Olivier
Szablon:Państwo dane SWE Gustaf Lindblom
Szablon:Państwo dane BEL Charles Delporte
Szablon:Państwo dane BEL Félix, Count Goblet d'Alviella
Szablon:Państwo dane PRT Jorge de Paiva
16px
szpada drużynowo Alexandre Lippmann
Gustave Buchard
Georges Trombert
Georges Casanova
Louis Moreau
Gaston Amson
Szablon:Państwo dane CHE
Szablon:Państwo dane USA
Szablon:Państwo dane GBR
Szablon:Państwo dane CSK
W
W
W
W
Szablon:Państwo dane ITA
Szablon:Państwo dane BEL
Szablon:Państwo dane PRT
Szablon:Państwo dane CHE
Szablon:Państwo dane USA
16px
floret indywidualnie André Labatut Szablon:Państwo dane BEL Jean Verbrugghe
Szablon:Państwo dane DNK Ejnar Levison
Szablon:Państwo dane USA Henry Breckinridge
Szablon:Państwo dane NLD Wouter Brouwer
Szablon:Państwo dane ITA Rodolfo Terlizzi
Szablon:Państwo dane GBR Cecil Kershaw
W
W
W
W
W
W
Szablon:Państwo dane ITA Abelardo Olivier
Szablon:Państwo dane ITA Pietro Speciale
Szablon:Państwo dane NLD Félix Vigeveno
Szablon:Państwo dane SWE Knut Enell
Szablon:Państwo dane BEL Jean Verbrugghe
W
W
W
W
W
Szablon:Państwo dane ITA Nedo Nadi
Szablon:Państwo dane FRA Philippe Cattiau
Szablon:Państwo dane FRA Roger Ducret
Szablon:Państwo dane ITA Aldo Nadi
Szablon:Państwo dane BEL Orphile de Montigny
Szablon:Państwo dane ITA Oreste Puliti
Szablon:Państwo dane DNK Ivan Osiier
Szablon:Państwo dane ITA Abelardo Olivier
Szablon:Państwo dane FRA Georges Trombert
Szablon:Państwo dane FRA Marcel Perrot
Szablon:Państwo dane ITA Pietro Speciale
4.
Georges Trombert Szablon:Państwo dane ITA Nedo Nadi
Szablon:Państwo dane CSK Vilém Tvrzský
Szablon:Państwo dane NLD Salomon Zeldenrust
Szablon:Państwo dane USA Millard Bloomer
Szablon:Państwo dane BEL Charles Pape
Szablon:Państwo dane GBR H. Evan James
Szablon:Państwo dane SWE Gustaf Lindblom
Szablon:Państwo dane DNK Kay Schrøder
Szablon:Państwo dane BEL Orphile de Montigny
Szablon:Państwo dane DNK Ivan Osiier
Szablon:Państwo dane ITA Tommaso Constantino
Szablon:Państwo dane BEL Charles Crahay
Szablon:Państwo dane ITA Federico Cesarano
Szablon:Państwo dane ITA Nedo Nadi
Szablon:Państwo dane FRA Philippe Cattiau
Szablon:Państwo dane FRA Roger Ducret
Szablon:Państwo dane ITA Aldo Nadi
Szablon:Państwo dane BEL Orphile de Montigny
Szablon:Państwo dane ITA Oreste Puliti
Szablon:Państwo dane DNK Ivan Osiier
Szablon:Państwo dane ITA Abelardo Olivier
Szablon:Państwo dane FRA André Labatut
Szablon:Państwo dane FRA Marcel Perrot
Szablon:Państwo dane ITA Pietro Speciale
10.
Lionel Bony de Castellane Szablon:Państwo dane ITA Aldo Nadi
Szablon:Państwo dane DNK Ivan Osiier
Szablon:Państwo dane BEL Emile Dufrane
Szablon:Państwo dane GBR Roland Willoughby
Szablon:Państwo dane CSK Josef Jungmann
Szablon:Państwo dane SWE Nils Hellsten
Szablon:Państwo dane ITA Nedo Nadi
Szablon:Państwo dane ITA Oreste Puliti
Szablon:Państwo dane FRA Roger Ducret
Szablon:Państwo dane BEL Robert de Schepper
Szablon:Państwo dane USA Francis Honeycutt
P
P
P
W
W
Nie awansował
Marcel Perrot Szablon:Państwo dane ITA Abelardo Olivier
Szablon:Państwo dane BEL Marcel Cuypers
Szablon:Państwo dane CSK Josef Javůrek
Szablon:Państwo dane DNK Georg Hegner
Szablon:Państwo dane NLD Adrianus de Jong
Szablon:Państwo dane USA Joseph Parker
Szablon:Państwo dane GBR Robert Montgomerie
Szablon:Państwo dane SWE Hans Törnblom
Szablon:Państwo dane FRA Philippe Cattiau
Szablon:Państwo dane ITA Aldo Nadi
Szablon:Państwo dane CSK Vilém Tvrzský
Szablon:Państwo dane BEL Marcel Cuypers
Szablon:Państwo dane DNK Ejnar Levison
Szablon:Państwo dane ITA Nedo Nadi
Szablon:Państwo dane FRA Philippe Cattiau
Szablon:Państwo dane FRA Roger Ducret
Szablon:Państwo dane ITA Aldo Nadi
Szablon:Państwo dane BEL Orphile de Montigny
Szablon:Państwo dane ITA Oreste Puliti
Szablon:Państwo dane DNK Ivan Osiier
Szablon:Państwo dane ITA Abelardo Olivier
Szablon:Państwo dane FRA André Labatut
Szablon:Państwo dane FRA Georges Trombert
Szablon:Państwo dane ITA Pietro Speciale
11.
Philippe Cattiau Szablon:Państwo dane CSK František Dvořák
Szablon:Państwo dane ITA Pietro Speciale
Szablon:Państwo dane SWE Knut Enell
Szablon:Państwo dane BEL Marcel Berré
Szablon:Państwo dane GBR Philip Doyne
Szablon:Państwo dane NLD Jan Van der Wiel
W
W
W
W
W
W
Szablon:Państwo dane CSK Vilém Tvrzský
Szablon:Państwo dane ITA Aldo Nadi
Szablon:Państwo dane FRA Marcel Perrot
Szablon:Państwo dane BEL Marcel Cuypers
Szablon:Państwo dane DNK Ejnar Levison
Szablon:Państwo dane ITA Nedo Nadi
Szablon:Państwo dane FRA Marcel Perrot
Szablon:Państwo dane FRA Roger Ducret
Szablon:Państwo dane ITA Aldo Nadi
Szablon:Państwo dane BEL Orphile de Montigny
Szablon:Państwo dane ITA Oreste Puliti
Szablon:Państwo dane DNK Ivan Osiier
Szablon:Państwo dane ITA Abelardo Olivier
Szablon:Państwo dane FRA André Labatut
Szablon:Państwo dane FRA Georges Trombert
Szablon:Państwo dane ITA Pietro Speciale
16px
Roger Ducret Szablon:Państwo dane ITA Oreste Puliti
Szablon:Państwo dane BEL Robert de Schepper
Szablon:Państwo dane GBR Thomas Wand-Tetley
Szablon:Państwo dane USA George Calnan
Szablon:Państwo dane DNK Aage Berntsen
W
W
W
W
W
Szablon:Państwo dane ITA Nedo Nadi
Szablon:Państwo dane ITA Oreste Puliti
Szablon:Państwo dane FRA Lionel Bony de Castellane
Szablon:Państwo dane BEL Robert de Schepper
Szablon:Państwo dane USA Francis Honeycutt
P
P
W
W
W
Szablon:Państwo dane ITA Nedo Nadi
Szablon:Państwo dane FRA Marcel Perrot
Szablon:Państwo dane FRA Philippe Cattiau
Szablon:Państwo dane ITA Aldo Nadi
Szablon:Państwo dane BEL Orphile de Montigny
Szablon:Państwo dane ITA Oreste Puliti
Szablon:Państwo dane DNK Ivan Osiier
Szablon:Państwo dane ITA Abelardo Olivier
Szablon:Państwo dane FRA André Labatut
Szablon:Państwo dane FRA Georges Trombert
Szablon:Państwo dane ITA Pietro Speciale
16px
floret drużynowo Lionel Bony de Castellane
Gaston Amson
Philippe Cattiau
Roger Ducret
André Labatut
Georges Trombert
Lucien Gaudin
Marcel Perrot
Szablon:Państwo dane USA
Szablon:Państwo dane NLD
Szablon:Państwo dane ITA
Szablon:Państwo dane USA
Szablon:Państwo dane DNK
Szablon:Państwo dane GBR
P
W
W
W
16px
szabla indywidualnie Marc Perrodon Szablon:Państwo dane ITA Oreste Puliti
Szablon:Państwo dane ITA Federico Cesarano
Szablon:Państwo dane NLD Adrianus de Jong
Szablon:Państwo dane DNK Aage Berntsen
Szablon:Państwo dane USA Edwin Fullinwider
Szablon:Państwo dane BEL Alexis Simonson
Szablon:Państwo dane GBR Edward Startin
P
P
P
P
W
W
W
Nie awansował
Georges Trombert Nie ukończył konkurencji Nie awansował
Henri de Saint-Germain Szablon:Państwo dane ITA Nedo Nadi
Szablon:Państwo dane BEL Robert Feyerick
Szablon:Państwo dane GBR Cecil Kershaw
Szablon:Państwo dane ITA Baldo Baldi
Szablon:Państwo dane CSK Josef Javůrek
Szablon:Państwo dane USA Clariborne Walker
Nie awansował
Jean Margraff Szablon:Państwo dane BEL Léon Tom
Szablon:Państwo dane ITA Francesco Gargano
Szablon:Państwo dane ITA Giulio Rusconi
Szablon:Państwo dane USA Joseph Parker
Szablon:Państwo dane GRC Evangelos Skotidas
Szablon:Państwo dane NLD Félix Vigeveno
Szablon:Państwo dane USA Arthur Lyon
Szablon:Państwo dane CSK Zdeněk Vávra
Szablon:Państwo dane GBR Alfred Martin
Nie awansował
szabla drużynowo Georges Trombert
Jean Margraff
Marc Perrodon
Henri de Saint Germain
Szablon:Państwo dane ITA
Szablon:Państwo dane USA
Szablon:Państwo dane NLD
Szablon:Państwo dane BEL
Szablon:Państwo dane DNK
Szablon:Państwo dane GBR
Szablon:Państwo dane CSK
P
W
W
W
W
W
W
16px

30px Tenis

Konkurencja Zawodnik 1 runda 2 runda 3 runda Ćwierćfinały Półfinały Finał/mecz o 3.miejsce Miejsce
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Singiel (m) Jacques Brugnon Szablon:Państwo dane CHE Alberto Chiesa
W 3:0
(6:4,7:5,6:4)
Szablon:Państwo dane ZAF Louis Raymond
P 1:3
(6:3,2:6,0:6,1:6)
Nie awansował 9.
Max Décugis Szablon:Państwo dane ZAF Brian Norton
W 3:1
(7:5,12:10,2:6,6:8)
Szablon:Państwo dane ZAF George Dodd
P 0:3
(2:6,1:6,1:6)
Nie awansował 17.
Jean Samazeuilh Szablon:Państwo dane ZAF Charles Winslow
P 1:3
(5:7,6:2,6:3,6:2)
Nie awansował 17.
François Blanchy Szablon:Państwo dane ZAF George Dodd
P 1:3
(6:2,2:6,1:6,7:9)
Nie awansował 32.
debel (m) Max Décugis
Pierre Albarran
Szablon:Państwo dane ESP Eduardo Flaquer
Szablon:Państwo dane ESP Enrique Satrústegui
W 3:1
(6:2,3:6,6:0,6:4)
Szablon:Państwo dane ZAF George Dodd
Szablon:Państwo dane ZAF Cecil Blackbeard
W 3:1
(3:6,6:4,6:4,7:5)
Szablon:Państwo dane GBR Oswald Turnbull
Szablon:Państwo dane GBR Max Woosnam
P 1:3
(6:4,4:6,3:6,8:10)
Szablon:Państwo dane FRA François Blanchy
Szablon:Państwo dane FRA Jacques Brugnon
W
walkower
16px
François Blanchy
Jacques Brugnon
Szablon:Państwo dane CZE Jaroslav Just
Szablon:Państwo dane CZE Bohuslav Hykš
W 3:0
(6:1,6:2,6:4)
Szablon:Państwo dane NOR Conrad Langaard
Szablon:Państwo dane NOR Jack Nielsen
W 3:0
(6:1,6:1,6:3)
Szablon:Państwo dane JPN Ichiya Kumagae
Szablon:Państwo dane JPN Seiichirō Kashio
P 1:3
(4:6,6:4,3:6,1:6)
Szablon:Państwo dane FRA Max Décugis
Szablon:Państwo dane FRA Pierre Albarran
P
walkower
4.
Jean Samazeuilh
Daniel Lawton
Szablon:Państwo dane BEL Eugène Grisar
Szablon:Państwo dane BEL Maurice van den Bemden
W 3:0
(6:4,6:3,6:3)
Szablon:Państwo dane ZAF George Dodd
Szablon:Państwo dane ZAF Cecil Blackbeard
P 0:3
(3:6,0:6,7:8)
Nie awansowali 9.
singiel (k) Suzanne Lenglen Szablon:Państwo dane BEL Marie Storms
W 2:0
(6:0,6:0)
Szablon:Państwo dane GBR Winifred McNair
W 2:0
(6:0,6:0)
Szablon:Państwo dane SWE Lily Strömberg
W 2:0
(6:0,6:0)
Szablon:Państwo dane SWE Sigrid Fick
W 2:0
(6:0,6:1)
Szablon:Państwo dane GBR Dorothy Holman
W 2:0
(6:3,6:0)
16px
Élisabeth d'Ayen Szablon:Państwo dane DNK Amory Hansen
W 2:0
(6:2,6:3)
Szablon:Państwo dane GBR Kathleen McKane
P 0:2
(2:6,3:6)
Nie awansowała 5.
Jeanne Vaussard Szablon:Państwo dane GBR Kathleen McKane
P 0:2
(4:6,4:6)
Nie awansowała 15.
debel (k) Suzanne Lenglen
Élisabeth d'Ayen
Szablon:Państwo dane SWE Sigrid Fick
Szablon:Państwo dane SWE Lily Strömberg
P 2:0
(6:4,6:3)
Szablon:Państwo dane GBR Winifred McNair
Szablon:Państwo dane GBR Kathleen McKane
P 1:2
(6:2,3:6,6:8)
Nie awansowali 16px
mikst Suzanne Lenglen
Max Décugis
Szablon:Państwo dane GBR Geraldine Beamish
Szablon:Państwo dane GBR Alfred Beamish
W 2:0
(6:2,6:0)
Szablon:Państwo dane BEL Anne Chaudoir
Szablon:Państwo dane BEL Albert Lammens
W 2:1
(3:6,6:1,6:1)
Szablon:Państwo dane DNK Amory Hansen
Szablon:Państwo dane DNK Erik Tegner
W 2:0
(6:0,6:1)
Szablon:Państwo dane GBR Kathleen McKane
Szablon:Państwo dane GBR Max Woosnam
W 2:0
(6:4,6:2)
16px
Jeanne Vaussard
François Blanchy
Szablon:Państwo dane BEL Anne Chaudoir
Szablon:Państwo dane BEL Albert Lammens
P 1:2
(6:4,5:7,3:6)
Nie awansowali 8.
Élisabeth d'Ayen
Fernand Hirsch
Szablon:Państwo dane SWE Sigrid Fick
Szablon:Państwo dane SWE Fritz Lindqvist
W 2:0
(6:4,6:2)
Szablon:Państwo dane GBR Kathleen McKane
Szablon:Państwo dane GBR Max Woosnam
P 0:2
(4:6,2:6)
Nie awansowali 8.

30px Wioślarstwo

Konkurencja Zawodnik Runda 1 Ćwierćfinał Półfinał Finał Pozycja
Czas M. Czas M. Czas M. Czas M.
Dwójka podwójna Alfred Plé
Gaston Giran
7:26,0 1. 7:21,0 3. 16px
dwójka ze sternikiem Gabriel Poix
Maurice Bouton
Ernest Barberolle
9:15,0 1. 7:57,0 2. 16px
ósemka Albert Diebold
Charles Hahn
Frédéric Grossmann
Robert Fleig
Henri Barbenés
Frédéric Fleig
Charles Schlewer
Émile Ruhlmann
Émile Barberolle
6:37,0 1. 6:42,6 2. Nie awansowali 4.

30px Zapasy

Konkurencja Zawodnik 1/16 finału 1/8 finału Ćwierćfinał Półfinał Finał Miejsce
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
styl klasyczny waga piórkowa Maurice Bovis Szablon:Państwo dane DNK Rasmus Torgensen
p
Nie awansował
Jules Bouquet Szablon:Państwo dane CZE Josef Beránek
p
Nie awansował
styl klasyczny waga lekka Maurice Rohon Szablon:Państwo dane EGY Ahmad Rahmi
W
Szablon:Państwo dane FIN Emil Väre
p
Szablon:Państwo dane DNK Frants Frisenfeldt
p
Nie awansował
Théodore Bainconneau Szablon:Państwo dane NLD Carl Coerse
p
Nie awansował
styl klasyczny waga średnia Emile Gorbière Szablon:Państwo dane ITA Carlo Corsanego
p
Nie awansował
Camille Prunier Szablon:Państwo dane CZE Josef Huml
p
Nie awansował
styl klasyczny waga półciężka Jean Duvinet Szablon:Państwo dane SWE Sven Ohlsson
p
Nie awansował
styl klasyczny waga ciężka Armand Gasiglia Szablon:Państwo dane FIN Adolf Lindfors
p
Nie awansował Szablon:Państwo dane DNK Poul Hansen p[1]
Szablon:Państwo dane USA Edward Willkie P[2]
Nie awansował
Edmond Dame Szablon:Państwo dane EST Artur Kukk
W
Szablon:Państwo dane FIN Adolf Lindfors p
Szablon:Państwo dane DNK Poul Hansen P[1]
Szablon:Państwo dane USA Alexander Weyand
p[2]
nie awansował
styl wolny waga piórkowa Georges Barathon Wolny los Szablon:Państwo dane USA Sam Gerson
p
Nie awansował
Jean Harrasse Wolny los Szablon:Państwo dane GBR Philip Bernard
p
Nie awansował
styl wolny waga lekka Jules Deligny Szablon:Państwo dane FIN Kalle Anttila
p
Nie awansował
Henri Joudiou Wolny los Szablon:Państwo dane GBR Peter Wright (zapaśnik)\Peter Wright
p
Nie awansował
styl wolny waga średnia Charles Backsman Szablon:Państwo dane FIN Väinö Penttala
p
Nie awansował
Pierre Angelot Wolny los Szablon:Państwo dane BEL Frits Janssens
p
nie awansował
styl wolny waga półciężka François Meyer Szablon:Państwo dane SWE Anders Larsson
p
Nie awansował
Pierre Ledron Szablon:Państwo dane USA Walter Maurer
p
Nie awansował

Przypisy

  1. a b Walka stoczona w turnieju o srebrny medal.
  2. a b Walka stoczona w turnieju o brązowy medal.

30px Żeglarstwo

Zawodnik Konkurencja Wyścig Punkty Finałowa pozycja
Wyścig I
miejsce
Wyścig II
miejsce
Wyścig III
miejsce
Albert Weil
Robert Monier
Félix Picon
klasa 6,5 metrów 2. 2. 4 16px

Linki zewnętrzne

|=problemy-w-cytuj |url=uri! |tytuł=txt! |autor= |nazwisko= |imię= |autor link= |autor2= |autor3= |autor4= |autor5= |imię2= |imię3= |imię4= |imię5= |nazwisko2= |nazwisko3= |nazwisko4= |nazwisko5= |autor link2= |autor link3= |autor link4= |autor link5= |data= |rok= |miesiąc= |data dostępu= |praca= |opublikowany= |oznaczenie= |strony= |język= |archiwum=uri? |zarchiwizowano= |id= |cytat= |odn= }}k{{#invoke:Sprawdź|pola z autorami|max=5|nazwisko=nazwisko#|imię=imię#|autor=autor#|link=autor link#|przed=Sprawdź autora:|po=.}}goły link w tytule

{{#invoke:Navbox|Template |context={"list":"","defaults":{"zwijanie":"rozwinięte"},"aliases":{"przed":"grafika"},"obsolete":{"zwijanie":false,"przestrzeń":false,"szerokość":false} } }} {{#invoke:Navbox|Template |context={"list":"","defaults":{"zwijanie":"rozwinięte"},"aliases":{"przed":"grafika"},"obsolete":{"zwijanie":false,"przestrzeń":false,"szerokość":false} } }}


Nie możesz publikować komentarzy.